Polska gwiazda tańca orientalnego, promieniująca blaskiem prawdziwej urody o niebywałej ekspresji tanecznej i muzycznej. W swoim tańcu czaruje i zachwyca publiczność pięknem ruchu, jego zmysłowością i tajemniczością. Zofia to księżniczka z baśni Tysiąca i Jednej Nocy o zadziwiającym kunszcie artystycznym. Taniec Zofii to żywioł, to wulkan energii, jej unikalna choreografia oczarowuje odbiorców. Jednym z ulubionych stylów tańca, który Zofia przedkłada ponad inne jest egipski styl klasyczny, naznaczony wpływami baletowymi. Ulubionym rekwizytem w tańcu to woal oraz skrzydła. Taniec w życiu Zofii gości już od najmłodszych lat. Z czasem, swoje zdolności artystyczne oraz umiejętności choreograficzne zaczęła rozwijać pobierając naukę tańca u angielskiej instruktorki Sarah Rickerby.
Występy Zofii uświetniają:
imprezy rodzinne jak: wesela, urodziny, rocznice, kolacje, chrzciny, przyjęcia zaręczynowe, uroczystosci islamskie (tancerka brzucha jest odpowiednio zakryta), imprezy firmowe oraz kulturalne.

Zofia i jej grupa taneczna The Belly Dance Dolls regularnie występuje w Dm Digital Television, jednej z największych sieci telewizji azjatyckiej w Wielkiej Brytanii (transmisja na żywo 24x7) z siedzibą w Manchesterze. The Belly Dance Dolls są gwiazdami w Dm Digital Television. Zofia i jej grupa taneczna występowały z międzynarodową gwiazdą tańca brzucha Sonią Ochoa. Zofia i jej grupa Belly Dance Dolls występowała także u boku azjatyckich gwiazd: Chan Has, H Dhami Gabroo, Iffi-k Irfan Khan, Nas-T, Shamaila Khan (znanej jako Indian Jennifer Lopez). Występy Belly Dance Dolls w Dm Digital Live Television oglądało ponad 30 milionów ludzi. Zofia swój czas poświęca także społeczności orientalnej, biorąc aktywny udział w festiwalach i galach orientalnych.